جمعیت هلال احمر استان خوزستان

پنجشنبه 23 مرداد 1399

مدیرعامل جمعیت هلال احمرخوزستان خواستار اهتمام بیشتر در پاسداری از هویت و فرهنگ اسلامی برای رسیدن به مصونیت فرهنگی خانواده و جامعه شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خواستار اهتمام بیشتر در پاسداری از هویت و فرهنگ اسلامی برای رسیدن به مصونیت فرهنگی خانواده و جامعه شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛دکتر علی خدادادی در نشست شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر استان خوزستان با تاکید بر بسیار دقیق و ریزبینانه بودن فرمایشات مقام معظم رهبری، سخنرانی اخیر ایشان را خط بطلانی بر روی تلاش های اخیر بدخواهان و آرامش بخش برای جامعه برشمرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان بی اعتماد کردن جامعه را نقطه مقابل فرهنگ دانست و افزود:کار فرهنگی بسیار سخت است و نمایان شدن آثار آن در بلند مدت بر سختی این کار افزوده است حال آنکه مقابل فرهنگ در کمترین زمان ممکن اثرگذارخواهد بود و در برخی موارد بنیان جامعه را سست می کند.

وی سرمایه اصلی کشور را اعتماد عمومی به نظام دانست و انقلاب اسلامی را انقلاب فرهنگی خواند وگفت: مردم در پیش از انقلاب دغدغه‌های فرهنگی بسیاری داشتند و با انقلاب به آنها پاسخ دادند لذا ضروریست اهتمام بیشتری در پاسداری از هویت و فرهنگ اسلامی خود داشته باشیم و برای رسیدن به مصونیت فرهنگی خانواده و جامعه خویش تلاش کنیم

دکتر خدادادی فرهنگ را به مثابه محیط کشت دانست و آن را بستری برای رشد در جامعه عنوان کرد که دارای راهبردهایی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان تصریح کرد شهدا یکی از بهترین و بی بدیل ترین راهبردهای رشد و تعالی فرهنگی در کشورهستند و راهبرد دیگر مذهب و رعایت شوئونات مذهبی در جامعه است

دکتر خدادادی فضای مجازی را شمشیری دو لبه توصیف کرد که می توان به چشم تهدید به آن نگاه کرد و یا به فرصت تبدیلش کرد.

وی  اظهار داشت امروز در جامعه به سفیرانی نیازمندیم که در مسائل اجتماعی، مسائل امدادی و سایر مسائل روز، ورود کرده و با جذب گروه های همسان به ترویج فرهنگ بشردوستی و خدمات داوطلبانه بپردازند.

حجت الاسلام انصاری نیز در این نشست  بیان کرد تصمیمات خوب شورای فرهنگی میتواند پایه گذار و ایجاد کننده موجی مثبت در جمعیت باشد.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان خوزستان درادامه با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری افزود: ایشان فرمودند کرونا تمام نشده و مردم باید با همان جدیدت قبلی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند لذا توجه بیش از پیش به این موارد و تذکر به سایرین ضروریست و مصداق امر به معروف است.

 

 

مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *